Profesjonalny trening z trenerem personalnym

+48 602 270 662|kontakt@trenerpersonalny.pl

Sukcesy naszych klientów

Jesteś tutaj: Strona główna » Sukcesy » Basia Drzymała, Warszawa

Basia Drzymała, Warszawa

Trener prowadzący:
Robert Bakuła

Sympatyczna atmosfera panująca w klubie Fitness Park pozwala na przyjemne spędzenie czasu w gronie profesjonalistów zajmujących się poprawianiem jak i podtrzymywaniem dobrej kondycji i samopoczucia swoich klientów.

Podczas swojej pierwszej wizyty w klubie Fitness Park miałam przyjemność poznać trenera - Roberta. Po krótkiej wymianie informacji zaproponował trening pokazowy, po którym zdecydowałam się skorzystać z pełnego pakietu treningów właśnie pod jego opieką.

Podczas treningów Robert dał poznać się jako profesjonalista doskonale znający się na swoim zawodzie - dopasował ćwiczenia do mojej (dość
marnej) kondycji, wieku, budowy ciała. Korygował postawę podczas wykonywania ćwiczeń, a także obserwował i słuchał. Moje uwagi i komentarze uwzględniał w kolejnych powtórzeniach ćwiczeń.

Zaproponował również rozpisanie diety wspomagającej moje wysiłki w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Wspólnie omówiliśmy poszczególne propozycje menu, a Robert skorygował ją uwzględniając moje preferencje smakowe.

Reasumując, uważam iż praca nad sobą w celu poprawy samopoczucia, kondycji fizycznej i zmiany nawyków żywieniowych nie miałaby takich efektów gdyby nie pełna opieka i wsparcie Roberta.

Robert jest osobą bardzo cierpliwą, troskliwą, przyjacielską, z dużym poczuciem humoru. Współpraca z nim to przyjemność.

Po każdych zajęciach z Robertem mam więcej wiary w siebie, silniejszą motywację do dalszej walki z nadwagą, więcej energii do życia, a przede wszystkim widoczne efekty w postaci mniejszego rozmiaru i wagi.

Chcesz osiągnąć podobny lub lepszy rezultat?

Zarezerwuj konsultację + trening wprowadzający