Profesjonalny trening z trenerem personalnym

+48 602 270 662|kontakt@trenerpersonalny.pl

Trener Personalny - BASIA

Wsłucham się w Twoje potrzeby, marzenia i obawy, przeprowadzę szczegółową analizę możliwości i opracuję dla Ciebie kompletny i idealnie dopasowany program. W trakcie pierwszego treningu podzielę się z Tobą pozytywną energią i przekonam Cię, że aktywność fizyczna zapewnia dziesiątki powodów do uśmiechu oraz samorealizacji.

Jestem pewna, że razem osiągniemy znacznie więcej niż myślisz, ponieważ Twoje cele staną się dla mnie najważniejszym wyzwaniem.

Czas na wielką zmianę w Twoim życiu.

Poznajmy się bliżej i do zobaczenia na pierwszym treningu.

WIZYTÓWKA TRENERA

Jestem absolwentką studiów magisterskich na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego o specjalności Trener personalny i Instruktor fitness oraz kinezygerontoprofilaktyka.

Ukończyłam kurs I i II stopnia dietetyki i suplementacji (Mauricz), a obecnie pogłębiam swoją wiedzę, studiując Dietetykę i Żywienie.

Wyróżnia mnie wieloletnie doświadczenie aktywnego sportowca i trenera osobistego oraz przede wszystkim rzetelna wiedza w zakresie anatomii, fizjologii, psychologii oraz metodologii zdrowego żywienia.

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

Już jako mała dziewczynka uczesana w dwie kiteczki tańczyłam w szkole baletowej, ale moja „kariera” szybko się skończyła. Trafiłam do klasy sportowej i zakochałam się w lekkiej atletyce, którą trenowałam przez okrągłe 10 lat.

Jako zawodniczka reprezentowałam barwy klubu SKS Start Łódź, trenując biegi długodystansowe oraz płotkarskie. Dzięki wytrwałym treningom mogę pochwalić się udziałem w mistrzostwach na szczeblu krajowym.

Jako trenerka osobista moją największą dumą jest osiągnięcie celów moich Podopiecznych oraz ich szczery uśmiech po każdym treningu.

SPECJALIZACJA

  • Treningi funkcjonalne
  • Treningi odchudzające
  • Treningi modelujące sylwetkę
  • Treningi dla przyszłych mam
  • Treningi dla kobiet po narodzinach dzieci

„Gwarantuję Ci dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz oraz, że osiągając kolejne cele osiągniesz znacznie więcej niż Ci się wydaje”

  • Treningi biegowe
  • Treningi wydolnościowe
  • Treningi kondycyjne
  • Wspinaczka
  • Unikalne treningi górskie

TWÓJ OSOBISTY TRENER

MOJE WARTOŚCI – TWÓJ SUKCES

BEZPIECZEŃSTWO

Przeanalizuję Twoją kondycję fizyczną i psychiczną, wezmę pod uwagę stan zdrowia, typ wykonywanej pracy oraz styl życia.

Wszystko po to, aby opracować bezpieczny program i pomóc Ci krok po kroku osiągać więcej niż oczekujesz.

PROFESJONALIZM

Przekażę Ci całą moją wiedzę ,zapewniając lekką, łatwą i przyjemną edukację w zakresie odżywiania i świadomego uprawiania sportu.

W pakiecie zapewniam Ci 100% zaangażowanie, uśmiech, wsparcie oraz personalne treningi, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

MOTYWACJA

Będę wysyłała Ci zdjęcia, „niezapominajki”, podzielę się z Tobą przepisami i chętnie pójdę z Tobą na zakupy.

Do tego zapewniam spokojną edukację i rzeczowe argumenty oraz doping na sali treningowej. Wszystko po to, by pomóc Ci zmieniać słabości w radość i pozytywne myślenie.

Jeśli zostanę Twoim personalnym trenerem to jestem pewna, że szybko się zaprzyjaźnimy. Sprawię, że każdy Twój trening będzie przyjemnością, która zapewni Ci zdrowie, dobre samopoczucie, lepszą kondycję i sylwetkę, o jakiej marzysz.

Stwórz lepszą wersję siebie
Nie od jutra tylko teraz

Skontaktuj się z nami

DO ZOBACZENIA
NA PIERWSZYM TRENINGU