Profesjonalny trening z trenerem personalnym

+48 602 270 662|kontakt@trenerpersonalny.pl

Trener Personalny - KONRAD

Smukła sylwetka, płaski brzuch, zarysowane mięśnie, świetna kondycja, endorfiny i świetne samopoczucie… Powiedz, na czym Ci zależy, a razem osiągniemy więcej niż oczekujesz. Tak – być może będzie ciężko, ale już wkrótce przekonasz się, że treningi są Ci potrzebne jak powietrze.

Poznajmy się bliżej i do zobaczenia na pierwszym treningu.

WIZYTÓWKA TRENERA

Jestem studentem drugiego roku fizjoterapii w Wyższej Szkole Mazowieckiej.

Moje treningi łączą Personalny program ćwiczeń, edukację żywieniową oraz energetyczną motywację, która pozwala w bezpieczny sposób pokonywać osobiste bariery.

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

Zostałem trenerem personalnym, ponieważ zawsze wiedziałem, czym chcę się zajmować. Teraz każdego dnia realizuję własne marzenia, pomagając innym wyznaczać konkretne cele i systematycznie je realizować.

W swojej codziennej pracy pomagam osiągać to, co wydaje się niemożliwe. Uśmiech satysfakcji moich Podopiecznych jest jednocześnie moim sukcesem i motywacją do zawodowego rozwoju.

SPECJALIZACJA

Treningi odchudzające

Treningi modelujące sylwetkę

Treningi siłowe

„Przekonasz się, że systematyczna i ciężka praca to czysta przyjemność”

Trening motoryczny

Trening funkcjonalny

TWÓJ OSOBISTY TRENER

MOJE WARTOŚCI – TWÓJ SUKCES

BEZPIECZEŃSTWO

Moje treningi zmierzają do pokonywania barier, ale pod jednym warunkiem. Priorytetem jest pełne bezpieczeństwo i komfort moich Podopiecznych. Właśnie dlatego analizuję stan zdrowia oraz biorę pod uwagę ewentualne przeciwwskazania.

PROFESJONALIZM

Zawsze dostosowuję program do indywidualnych celów oraz realnych  możliwości. Co bardzo ważne, na bieżąco optymalizuję treningi, aby zapewniać moim Podopiecznym maksymalną satysfakcję i świetne efekty.

MOTYWACJA

Dopinguję i wyzwalam dodatkową energię, kiedy wydaje się, że nie można osiągnąć więcej. Wszystkich technik używam odpowiedzialnie, dlatego gwarantuję zrównoważony progres kondycji fizycznej i psychicznej.

Jeśli zostanę Twoim personalnym trenerem przekonasz się, że możesz osiągnąć znacznie więcej niż oczekiwałeś. Co więcej, udowodnię Ci, że systematyczna praca i pokonywanie własnych słabości to life style, który zapewnia prawdziwą satysfakcję

Stwórz lepszą wersję siebie
Nie od jutra tylko teraz

Skontaktuj się z nami

DO ZOBACZENIA
NA PIERWSZYM TRENINGU