Profesjonalny trening z trenerem personalnym

+48 602 270 662|kontakt@trenerpersonalny.pl

Trener Personalny - Patryk

Witaj po stronie bezpiecznego treningu personalnego, który zapewni Ci dokładnie takie efekty, jakich oczekujesz. Pomogę Ci pozbyć się zbędnych kilogramów, wymodelować sylwetkę oraz przezwyciężyć problemy z bólem kręgosłupa.

Poznajmy się bliżej i do zobaczenia na pierwszym treningu.

WIZYTÓWKA TRENERA

Ukończyłem fizjoterapeutyczne studia pierwszego stopnia oraz licencjat na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ponadto jestem certyfikowanym instruktorem narciarstwa zjazdowego.

Wyróżnia mnie doświadczenie oraz wiedza w zakresie anatomii i fizjologii człowieka. Dzięki tym wartościom doskonale profiluję personalne programy treningowe, dzięki którym pomagam skutecznie i realizować indywidualne cele moich Klientów.

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

Zostałem trenerem personalnym, ponieważ wiem, jak trudno osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz eliminować problemy zdrowotne w bezpieczny, świadomy i, co najważniejsze, efektywny sposób.

Jednym z najważniejszych momentów w moim życiu zawodowym i osobistym były treningi z osobą z dyskopatią lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Już po 20 treningach udało się zniwelować ból przy wykonywaniu codziennych czynności oraz wzmocnić mięśnie głębokie na tyle, by normalnie funkcjonować.

Właśnie ten efekt przekonał mnie, że wybrałem właściwą ścieżkę zawodową i robię dokładnie to, na czym mi zależy.

SPECJALIZACJA

Stawiam na połączenie bezpiecznych i efektywnych ćwiczeń modelujących sylwetkę z przemyślanym treningiem funkcjonalnym

„Bezpieczeństwo to mój niezmienny priorytet”

Specjalizuję się w profilaktyce urazów kręgosłupa, dzięki którym przywracam sprawność ruchową, niweluję ból oraz skutecznie przeciwdziałam pogłębianiu się wad postawy.

TWÓJ OSOBISTY TRENER

MOJE WARTOŚCI – TWÓJ SUKCES

BEZPIECZEŃSTWO

Szanuję każdy cel, który pomagam realizować, biorąc pod uwagę przebyte choroby, kontuzje, tryb pracy i wiele innych czynników. Dzięki temu zapewniam w trakcie treningu maksymalne bezpieczeństwo, które uznaje za niezmienny priorytet.

PROFESJONALIZM

Odnoszę się do badań medycznych i gwarantuję pełne zaangażowanie. Zawsze łączę treningi z doradztwem żywieniowym oraz edukacją dot. zdrowego life style’u. Zawsze zachowuję przyjazny dystans zawodowy, który zapewniają efektywną współpracę.

MOTYWACJA

Techniki motywacji dostosowuję do osobowości moich Klientów, jednak stawiam na spokój i edukację.  Co ważne, monitoruję każdy trening, dzięki czemu przekonują czarno na białym, że bezpieczne pokonywanie barier jest możliwe.

JEŚLI ZOSTANĘ TWOIM PERSONALNYM TRENEREM na Twojej lodówce pojawią się karteczki z wyznaczonymi celami, które będziesz realizować. Tydzień po tygodniu będzie pojawiało się na nich coraz więcej skreśleń, a część karteczek zniknie – podobnie jak Twoja nadwaga i inne problemy. W ich miejsce pojawi się za to proporcjonalna, szczupła lub muskularna sylwetka, z której będziesz dumny/a.

Stwórz lepszą wersję siebie
Nie od jutra tylko teraz

Skontaktuj się z nami

DO ZOBACZENIA
NA PIERWSZYM TRENINGU