Profesjonalny trening z trenerem personalnym

+48 602 270 662|kontakt@trenerpersonalny.pl

Trenuj z trenerem personalnym

Zarezerwuj konsultację treningową + trening wprowadzający i rozpocznij swoją podróż do smukłego pełnego energii ciała.

Wybierz trenera

Cena konsultacji i treningu wynosi 99 zł

 

Kluczowe 90 minut

Tyle będzie trwała konsultacja + trening wprowadzający z wybranym przez Ciebie specjalistą. To kluczowy czas, dzięki któremu poznasz swojego trenera, a trener Ciebie, Twoje potrzeby i cele. Spotkanie będzie składało się z trzech części:

Konsultacja treningowa + wywiad

Na tym etapie będzie padnie sporo ważnych pytań nie tylko o Twoje cele i potrzeby ale też o obecną kondycję fizyczną, rodzaj wykonywanej pracy, nawyki żywieniowe, przeciwwskazania do ćwiczeń. Wszystko po to, by przygotować najwyższej jakości, skuteczny program

Pomiary składu ciała

Oprócz podstawowych pomiarów jak waga i obwody poszczególnych partii ciała, zostanie zmierzony skład Twojego ciała (masa tkanki mięśniowej i tłuszczowej) oraz wiek metaboliczny. Na ich podstawie będzie można dokładnie określić cel treningu i efektywnie mierzyć postępy treningowe.

Ocena FMS™ połączona z treningiem wprowadzającym

Podczas treningu wprowadzającego trener przeprowadzi ocenę metodą FMS™. Na tej podstawie, będzie mógł z pełną wiedzą określić kierunek treningu, który oprócz realizacji założonego celu wpływa na polepszenie gibkości i energii organizmu.

Konsultacja + trening wprowadzający jest niezbędny, aby rozpocząć świadomą pracę nad Twoim ciałem. Oprócz wielu informacji na temat swojego ciała dowiesz się ile czasu i treningów potrzebujesz aby osiągnąć to czego pragniesz. Pamiętaj - ćwicząc z trenerem personalnym uzyskasz efekty w o połowę krótszym czasie niż ćwicząc samemu bez profesjonalnej wiedzy i wsparcia.

Wybierz trenera

Cena konsultacji i treningu wynosi 99 zł

Po dokonaniu płatności nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu spotkania.