Profesjonalny trening z trenerem personalnym

+48 602 270 662|kontakt@trenerpersonalny.pl

Sukcesy naszych klientów

Jesteś tutaj: Strona główna » Sukcesy » Agnieszka Zdunicz-Skoskiewicz, Warszawa

Agnieszka Zdunicz-Skoskiewicz, Warszawa

Trener prowadzący:
Konrad Żuk

Każdy z nas pragnie zmian, tylko nie wszyscy potrafią zmusić się do właściwego wysiłku fizycznego. Długo szukałam odpowiedniego trenera.

Obserwowałam pracę wielu w różnych klubach, zwracając uwagę na ich zaangażowanie, przygotowanie do zajęć oraz kontakt z klientem. W końcu znalazłam najlepszego. Konrada. Jako trener osobisty jest osobą niezwykle kompetentną, doświadczoną ale, co ważne, otwartą na sugestie osób ćwiczących.

Treningi, które prowadzi, nacechowane są dużym urozmaiceniem, a każde ćwiczenie jest odpowiednio uzasadnione co nie tylko daje mi gwarancję tego, że Konrad wie co robi, ale pozwala też zrozumieć własne ciało. Wart podkreślenia jest także fakt, że Konrad nieustannie wzbogaca swoją wiedzę i umiejętności a liczne kontakty z wysokiej klasy fizjoterapeutami i ortopedami dają mi pewność, że treningi to nie tylko jego praca ale też pasja.

Mimo dużego wysiłku oraz intensywności ćwiczeń, atmosfera podczas treningu jest zawsze miła i przyjazna a wysoka kultura osobista i pogodne usposobienie czynią Konrada świetnym kompanem do rozmów na każdy temat, nie tylko dotyczący zakresu jego pracy.

Dzięki prawie dwuletniej współpracy z Konradem czuję, że tryskam energią i zdrowiem. Poprawiłam jakość swojego życia, a wszelkie czynności, nie tylko dnia codziennego, wydają mi się łatwiejsze i mniej męczące.

Wszystkim osobom czującym potrzebę wzmocnienia swojego organizmu poprzez aktywność fizyczną szczerze polecam indywidualne treningi Konradem.

Chcesz osiągnąć podobny lub lepszy rezultat?

Zarezerwuj konsultację + trening wprowadzający