Profesjonalny trening z trenerem personalnym

+48 602 270 662|kontakt@trenerpersonalny.pl

Trener Personalny - VALERI

Konkretny plan, motywacja, dieta, systematyczne treningi – przekonam Cię, że możesz bez problemu wpisać te założenia w swoją codzienność i osiągnąć dokładnie taki efekt, na jakim Ci zależy.

Czas na wielką zmianę w Twoim życiu.

Poznajmy się bliżej i do zobaczenia na pierwszym treningu.

WIZYTÓWKA TRENERA

Jestem absolwentem studiów medycznych, dlatego jako trener personalny w pełni świadomie zarządzam treningami moich Podopiecznych.

Moje wieloletnie doświadczenia w lekkiej atletyce, kulturystyce oraz zamiłowaniu do wielu form Street Workout pozwoliło mi przetestować na sobie pozytywną synergię zbilansowanej diety, motywacji oraz systematycznych treningów.

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

Sport to największa pasja mojego życia, którą uznaję za filozofię pokonywania własnych słabości. Nie chodzi tylko o osiąganie lepszych czasów, większej liczby powtórzeń, coraz wyraźniej zarysowanych mięśni, czy ciągłej poprawy kondycji.

Sport to cel sam w sobie, który uczy pokory, dystansu do siebie, zapewniając zdrową energią, która napędza codzienność.

SPECJALIZACJA

Szkolenia dietetyczne

Treningi odchudzające

„Podstawą dobrych treningów jest właściwa dieta, dlatego zapewnię Ci fachowe doradztwo w tym zakresie”.

Treningi funkcjonalne

Treningi siłowe i kulturystyczne

TWÓJ OSOBISTY TRENER

MOJE WARTOŚCI – TWÓJ SUKCES

BEZPIECZEŃSTWO

Wychodzę z założenia, że w treningach nie ma miejsca na przypadkowe działania. Właśnie dlatego każdy program opracowuję biorąc pod uwagę stan zdrowia, możliwości oraz cele moich podopiecznych.

PROFESJONALIZM

Jestem spokojny i opanowany, a w relacjach z moimi Podopiecznymi zachowuję przyjazny dystans zawodowy. W każdy trening wkładam maksimum własnego zaangażowania, ponieważ wiem, że moja energia pozytywnie wpływa na jakość treningu.

MOTYWACJA

Wyznaczam główny cel oraz konkretny plan jego realizacji. W ten sposób krok po kroku wraz z Podopiecznym podążamy spersonalizowaną ścieżką treningową. Dzięki temu uzyskany efekt jest jednocześnie motywacją do uzyskania kolejnych rezultatów.

Jeśli zostanę Twoim personalnym trenerem to osiągniemy cel, na jakim Ci zależy.

Jestem tego pewien, ponieważ moje doświadczenie przekonuje mnie, że motywacja, dieta , zmiana myślenia oraz systematyczne treningi gwarantują sukces – niezależnie od drogi, którą trzeba do niego przebyć.

Stwórz lepszą wersję siebie
Nie od jutra tylko teraz

Skontaktuj się z nami

DO ZOBACZENIA
NA PIERWSZYM TRENINGU